piątek, 21 czerwca 2013

Jak ten czas leci....

Kiedy dowiedziałam się, że noszę pod sercem dwa maluszki, był to dla nas wielki szok, ale też nieopisana radość. Oczekiwania na wiadomość czy to będą chłopcy czy dziewczynki a może para:) No i jakież było nasze szczęście gdy okazało się, że będzie parka. Moja ciąża przebiegała idealnie, choć z góry jest założenie, że ciąża bliźniacza jest zagrożona i trzeba bardziej uważać. Donosiłam maluchy do 40 tygodnia i 09.09.2009 urodziłam ślicznego chłopca ( 3540 gram!!!!!! ) i dziewczynkę (2450 gram!!!) Muszę przyznać, że moje dzieciaki były bardzo spokojne i grzeczne, spały i jadły. Sarunia czasami miała kolkę ale sporadycznie. Minął pierwszy rok.... drugi.... mija trzeci..... Nie wiem kiedy ten czas zleciał. Kiedy te moje maleństwa tak bardzo urosły. Samodzielne nad wyraz, mądre, zdrowe i kochane. Psocą, kłócą się i kochają. Sądzę, że jako bliźnięta mają ze sobą szczególną więź. Jest to niesamowita miłość bratersko siostrzana. Jedne o drugim zawsze pamięta i rozdzielamy je bardzo rzadko. Muszę przyznać, że zazdroszczę im, że mają siebie bo chyba nikt nigdy nie będzie im bliższy....


Sarka
sukienka - H&M
buty - Zara

Sali 
koszula - NEXT
spodenki - H&M
buty - GEOX
kaszkiet - ZARA

7 komentarzy:

 1. OOO widzę, że będę tu częstym gościem. Pięknie u Was. Bliźniaki fajna sprawa. Podziwiam mamy bliźniąt, bo wiem, jak ciężko wychować dzieci z małą różnicą wieku, a co dopiero dwa na raz :)
  Moja Nina będzie miała teraz 3 latka, a Sarusia roczek :)
  Pozdrawiamy Was ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że się podoba u Nas:) Bliźniaki to naprawdę fajna sprawa:) trzeba tylko czasami przeczekać trudny okres:)

  pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż za parka, no rany! a Te oczyska! zostaje proszę mnie nie wyganiać!

  OdpowiedzUsuń
 4. o rety dziewczyny, strasznie mi miło słyszeć takie słowa a tym bardziej właśnie od Was:)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. ale śliczne dzieciaczki!super zdjęcia!donosić bliźniaki do 40tyg to jest niesamowite!
  pozdrawiam
  zapraszam do nas :)

  OdpowiedzUsuń