wtorek, 1 lipca 2014

LEGO

 
Pewna moja mila koleżanka ostatnio zadzwoniła do mnie, abysmy pojechały razem z dziecmi do Krakowa na wystawę klocków LEGO. Jako, że do Krakowa blisko, z chęcią się wybraliśmy.  Dla dzieciaków było to bardzo ciekawe i interesujące doświadczenie. Były w szoku, że w jednym miejscu było tyle klocków i różnych budowli. Salvador co chwilę przy każdej dosłownie gablocie przystawał i jego oczy robiły się coraz większe. Nie mógł ogarnąć co to za szczęśliwe dziecko od którego są te wszystkie klocki. Jeżeli chodzi o mnie to chyba po prostu inaczej to sobie wyobrażałam i oczekiwałam czegoś innego. Chyba spodziewałam się mini LEGOLANDU, myslałam, że wszystko będzie z klocków. Pomimo to również niejednokrotnie byłam pod wrażeniem niektórych budowli.
 
Więcej dowiecie się na stronie http://www.wystawaklockow.pl/
 
W krakowie wystawa była tylko do niedzieli, następne są w Kołonrzegu, Zakopanem i Poznaniu, resztę znajdziecie na stronie.
 
 
 
 
 
 
Troszke również było mało dla dziewczynek, bo tylko jedna gablota z LEGO FRIENDS. Całe miasto w jednym miejscu było dla Sary nie do ogarnięcia :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przy okazji też odbieraliśmy tatusia i wujka z lotniska i wypatrywaliśmy tatusiowego samolotu
 
 
 
Sara
Wszystko ZARA
kapelusz PEPCO (około 8 zł :))))))))
 
Sali
 
spodnie, buty ZARA
koszula MANGO
kapelusz TAKKO

4 komentarze:

 1. czy to spodnie z aktualnej kolekcji zara? wyprzedaz?moge prosic o linka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o jeansy Sarki to widzę, że już nie ma ich na stronie, chyba się wyprzedały a Salvadora są tu http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/dzieci/ch%C5%82opiec/spodnie/spodnie-typu-%E2%80%9Echinos%E2%80%9D-c634804p1691063.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Klocki Lego uwielbiamy. Mam wrażenie , że mamy juz wszystkie zestawy.... Miłość do nich była od pierwszego wejrzenia. Fajna wystawa. Ciekawa jestem czy będzie w stolicy....

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieliśmy jechać na tę wystawę ale jak Ola zobaczyła, że wszystko za szybą wybrała rolki w parku ;)

  OdpowiedzUsuń