środa, 10 września 2014

Prezentowy szał!!!
Kochani wczoraj nasze dzieciaczki skończyły 5 lat. Dla mnie było to niezwykłe 5 lat. 5 lat ciągłego śmiechu, zabawy ale też i płaczu. 5 lat dumy, radości i obaw. Najpiękniejsze 5 lat mojego życia i choć czasami proszę już wszystkich świętych aby poszły spać i żeby miała wreszcie spokój od zadawania pytań i ich wspólnych kłótni to tak naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez nich i za każdym razem gdy są u babci na noc, czuję się dziwnie i nieswojo jak nie ma w domu gwaru, ich śmiechu i płaczu. Mam nadzieję, że będzie nam dane przeżywać każdy rok z nimi i że jako rodzice podołamy z ich wychowaniem:)
Ale o ile dla Nas rodziców urodziny oznaczają cudowny czas, umówmy się że dla dzieci to głównie....... prezenty!!! Tak więc dzisiaj szybki post prezentowy, tzn co ja matka chciałabym aby moje dzieci dostały, tak aby zabawki były rzeczywiście przez dzieci wykorzystane oraz aby je rozwijały.

Na pierwszy ogień idą zestawy artystyczne- wprost dla Sarki:)
Zestaw artystyczny od Djeco do samodzielnego tworzenia postaci


Kolejne to zestaw to Mój własny teatrzyk, czyli zestaw do samodzielnego tworzenia własnej scenografii


Zestaw stempelków 


Zestaw do tworzenia drewnianej biżuterii Kolejny teatrzyk tym razem w wersji czarno białej 

Zestaw do malowania obrazków 


wszystko powyżej do kupienia w sklepie www.mamissima.pl

Teraz coś do długich zabaw
Jako że do kuchni IKEA wracamy co jakiś czas, przydały by się nowe akcesoria
Toster i akcesoria piknikowe

Miód, keczup a może mleko????

więcej akcesoriów do zabaw w kuchni, sklepie czy gdzie jeszcze dusza zapragnie na stronie sklepu.

Pamiętacie gumę do skakania???? Ja z koleżankami bawiłam się godzinami:)

Teatr  cieni sprawdzi się na pewno, dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię i mogą wymyślać historie godzinami.

Które dziecko nie lubi memory???? Moje lubią bardzo, a takie piękne drewniane memory wyślę, że przetrwa nie jedno pokolenie:)Długo szukałam jakichś fajnych zabawek do kąpieli, coś co mogło by zainteresować dziecko  i znalazłam!!! Puzzle piankowe które przyklejają się do wanny oraz na kafelki. Myślę, że dzieci mogą się przy tym świetnie bawić, układając swoje własne scenariusze.

Nie mogłabym oczywiście zapomnieć o lalkach i akcesoriach do nich.


Magnetyczne konstrukcje samolotów


Sara uwielbia muzykę i wszelkie instrumenty. Gitarę już ma więc przydało by się coś więcej. Piękne drewniane pianinko jest idealne.
lub czarne klik


Na koniec może nie jakiś typowy prezent, ale moje dzieci przy zasypianiu potrzebują mieć włączoną lampkę i ta jest chyba najcudowniejszą jaką widziałam.

Od jakiegoś czasu chodzą też za mną króliczki Maileg , zastanawiam się czy moje dzieci nie są już jednak za duże na takie zabawki. Jednak myślę też że są ponadczasowe i z biegiem lat mogą służyć jako ozdoba pokoju:)

1 komentarz:

  1. Wszystkiego najlepszego! Cudownie jest mieć brata bliźniaka, potwierdzone! :)

    OdpowiedzUsuń